Emanuel Hosperger
(1891-1984)
Jaro v Tatrách (Skupina velehor)
No.: 268828Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:50
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bruckner at Th…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids