Emanuel Hosperger

(1891-1984)

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Jaro v Tatrách (Skupina velehor)

    No.: 268828

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 10:50

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bruckner at Th…

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids