Radomír Kolář

(1924-1993)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Saně

    No.: 228806

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 10. 2019 17:36

    fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Don Quijote, Sancha Panza a Dulcinea

    No.: 230496

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2019 18:37

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD Radek, dole věnování Spoluautorovi Karlovi (Oberthorovi) Radek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Dostihy

    No.: 215541

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2018 17:35

    litografie, 1974, 13,1 x 20 cm, sign. PD R. Kolář 74, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids