V. Fanta
Strom ve větru
No.: 261729Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:23
olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
V. Fanta
Jez
No.: 260111Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:05
olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
V. Fanta
Horská krajina
No.: 260247Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:04
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)