V. Fanta

  • V. Fanta

    Strom ve větru

    No.: 261729

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:23

    olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • V. Fanta

    Jez

    No.: 260111

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:05

    olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • V. Fanta

    Horská krajina

    No.: 260247

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:04

    olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Fanta V., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)