J. Kaiser

  • J. Kaiser

    Tulipán

    No.: 277984

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:18

    litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids