Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    No.: 231374

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:19

    linoryt, 14,5 x 10 cm, sign. PD V Kubašta, Mnoho zdraví a vše dobré v novém roce upřímně přeje Vojtěch Kubašta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Vrtbovská zahrada

    No.: 239279

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 18:31

    litografie, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Kubašta, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 505 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Don Giovanni 29.X.1787

    No.: 217495

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 10. 2019 14:16

    lithography, 18,2 x 12,6 cm, signed RD VKubašta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Paladium země České 24.IV. - 1.VII.1945 v osvobozené Praze

    No.: 231346

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 05. 2019 21:18

    tisk, 29 x 21 cm, značeno PD VKubašta, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ulička na Malé Straně

    No.: 195849

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 02. 2016 21:45

    litografie, 33,3 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids