On-line auction

auction history

  • Jan Vrba

    No.: 204219

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:58

    oil, canvas, 2000, 90 x 65 cm, signed on the reverse Jan Vrba 00 Praha, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jan Vrba

    No.: 204220

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:57

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Emanuel Ranný

    No.: 194405

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:45

    litografie, 1990, 23 x 17,6 cm, sign. PD ERanný 90, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslava Pešicová

    No.: 236084

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:41

    lept, mezzotinta, 1978, 33,3 x 24,6 cm, Jaroslava Pešicová 1978, 15/30, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

    Soutok

    No.: 236024

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:32

    pastel, papír, 1951, 40,5 x 52 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Sušení prádla

    No.: 236064

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:29

    pastel, akvarel, papír, 22 x 48,5 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Malý

    (1900-1980)

    Dívka s kyticí

    No.: 236057

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:25

    litografie, 1945, 27,8 x 17,8 cm, sign. PD F. Malý 45, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela and J. Benes, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU Ales

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Ukřižovaný

    No.: 212373

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:19

    uhel, papír, 1972, 34,5 x 32,5 cm, sign. DU Jirkovi: Zdeněk Kleindienst 1972, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Muller and P. Dillinger at The State Graphic School in Prague, the private disciple of F. Hornik, member of SCSVU

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jamníková - Gabrielová

    (1926)

    Vesnice

    No.: 231429

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:08

    monotyp, 1964, 25 x 36 cm, sign. PD Jamníková 64, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • René Hora

    Spalující vášeň

    No.: 211366

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:05

    etching, 1989, 20 x 20,2 cm, signed RD Hora 89, 7/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • René Hora

    Postavy

    No.: 211367

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:04

    etching, 1989, 19 x 19,5 cm, signed RD Hora 89, 7/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933)

    Rozcestí

    No.: 236031

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 07. 2019 18:02

    pastel, tužka, papír, 2003, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno a signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Ivan Urbánek

    (1933-1994)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 231445

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD I. Urbánek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Lubomír Štefka

    No.: 236077

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:48

    tempera, karton, 1982, 29,5 x 21 cm, sign. PD Štefka 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Škudla

    (1900-1981)

    Chalupa u řeky

    No.: 231420

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 1936, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD R. Škudla 36, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Nad troskami města

    No.: 236019

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:45

    lept, 1919, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD T. F. Šimon 1919, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Karel Oberthor

    Sova

    No.: 227334

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:36

    tempera, tuš, běloba, pastel, papír, 1971, 98,5 x 73 cm, sign. LD K. Oberthor 71, při dolním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Kytice chryzantém

    No.: 232863

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:29

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Větévky jabloně

    No.: 236020

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:23

    olej, karton, 49,5 x 35 cm, sign. PD L. Lišková, na zadní straně štítek Galerie Dílo (ČFVU) s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    V lázních

    No.: 236016

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:15

    pastel, papír, 22,3 x 31,2 cm, na zadní straně razítko z pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac, Thiele and Krattner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.300 CZK (172 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Vladimír Holan

    (1905-1980)

    Strom v krajině

    No.: 227621

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:14

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Vl. Holan, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    Dívčí akty

    No.: 236015

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 07. 2019 18:13

    kamenorytina, 21 x 27 cm, značeno PD razítkem z pozůstalosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac, Thiele and Krattner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Zdeněk Janda

    Podivné odpoledne

    No.: 234627

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 19:24

    algrafie, 2006, 37,5 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 34/50, připsáno věnování Váženému panu Milošovi Jarovi věnuje Zdeněk Janda

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    No.: 234621

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 19:18

    litografie, 1992, 65 x 48,5 cm, sign. DU K. Vysušil 92, rám, 22/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-founder of the a…

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    No.: 234619

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 19:16

    linoryt, 20 x 67,5 cm, značeno DU a na zadní straně autorským razítkem, mírně zašpiněný a při levém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Karel Demel

    Bázlivec

    No.: 234614

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 19:11

    lept, 31,5 x 48 cm, sign. PD K. Demel, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    No.: 234598

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 18:55

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, Současná západní kaligrafie prochází metamorfózou. Vzdává se dekorativního stylu a prvoplánové líbivosti, stejně jako vyhovění grafické…

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    No.: 234592

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 18:49

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of M. Malina and J. Halekal

  • Pavel Roučka

    Postavy

    No.: 234589

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 18:46

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53 cm, sign. PD Roučka 92, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech …

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Pavel Roučka

    Koně

    No.: 234587

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The …