On-line auction

auction history

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Hrad Perštejn

    No.: 279788

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 17:08

    měkký kryt, 21 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Exlibris Lumír Randýsek

    No.: 279398

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 16:34

    dřevoryt, 1951, 13,2 x 9,1 cm, sign. LD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Kysela and E. Dítě at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Karolína Králová

    Zvíře v nás

    No.: 278277

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:26

    dřevořez, 2005, 18,8 x 20,4 cm, sign. PD Králová 2005, č. 3/10, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Peter Fabo

    (1983)

    Priestor

    No.: 278276

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:24

    serigrafie, 2005, 23,8 x 20 cm, sign. PD Fabo 05, č. 3/9, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Adéla Janíková

    (1981)

    Příběhy modré u nás doma

    No.: 278265

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 15:08

    litografie, 2002, 24 x 33 cm, sign. PD Adéla Janíková, č. 4/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Sletu zdar!

    No.: 258072

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 14:04

    dřevoryt, 1931, 7,3 x 5 cm, sign. DU A. Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Hořec

    No.: 258071

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 12. 2023 14:02

    dřevoryt, 1932, 8 x 7,2 cm, sign. PD Arno Nauman, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ptáci

    No.: 202423

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2023 14:06

    serigraph, 1981, 49 x 39 cm, sign. DM Hořánek 81, no. 20/43, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Galantní scéna

    No.: 250818

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2023 17:04

    litografie, 1975, 13,5 x 20,2 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, č. 152/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Fontána

    No.: 250817

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2023 17:02

    litografie, 1967, 13,7 x 19 cm, sign. PD Emil Kotrba 1967, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    No.: 238841

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2023 16:10

    lept, 1958, 24,7 x 31,7 cm, sign. PD Vl. Tesař 58, č. 87/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Assoc…

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Fontána

    No.: 226677

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2023 15:34

    dřevoryt, 20,8 x 16,8 cm, sign. PD JWeiser, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    No.: 226356

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2023 15:04

    dřevoryt, 19,5 x 16 cm, sign. DU lacina, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of the surrealistic group RA

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Vltavy

    No.: 217511

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2023 14:04

    lithography, 1979, 13,7 x 20,5 cm, signed RD Emil Kotrba 1979, no 82/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Exlibris Vladimír Ipser - návrh

    No.: 266633

    Auction price: 190 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 16:18

    tužka, papír, 1951, 8,7 x 6,8 cm, sign. PD VFleissig 1951, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 190 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Faust

    No.: 262552

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:26

    tužka, akvarel, papír, 13 x 18,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Stará Olomouc

    No.: 262543

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:20

    linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    No.: 260478

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 15:18

    tisk na plátně, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zasněžený kostelík

    No.: 260442

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 14:44

    akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)

    No.: 278625

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:40

    zinkografie, 10,5 x 8,9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)

    No.: 278624

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:38

    kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Čert (ex libris Al. Kucík)

    No.: 278613

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • František Hora

    (1913-2004)

    Podřipsko

    No.: 278033

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:52

    linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Honsa

    (1876-1937)

    Lilium auratum

    No.: 278004

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:30

    ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • J. Kaiser

    Tulipán

    No.: 277984

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 19:18

    litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Leknín

    No.: 277127

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2023 18:57

    litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Bohumil Ceplecha

    (1926)

    Tři hlavy

    No.: 274461

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:16

    dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, , studied by Prof. Bouda, Salcman and Lidický, regular contributor to the humorous journal Dikobraz (Porcupine)

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Rudolf Ducháč

    (1925)

    Mostecká věž a Karlův most

    No.: 274454

    Auction price: 140 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:14

    litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, , studied at The State Graphic School in Prague, the member of The Central Czech Association of Fine Artists

    Current price: 140 CZK (6 €)

  • Zbyněk Kočí

    Autoservis

    No.: 274396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 21:02

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ze sna

    No.: 268080

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 170 CZK (8 €)