On-line auction

auction history

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    No.: 215709

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    No.: 229870

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    No.: 209264

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:18

    tuš, papír, 29,5 x 23 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Josef Kubíček

    (1890)

    Cesta

    No.: 241057

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:07

    dřevoryt, 15,8 x 18 cm, sign. PD Jos. Kubíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    No.: 179389

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:06

    wood-cut, 8,1 x 12 cm, 174/200, later print from the original plate, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jan Konůpek

    Vize

    No.: 241042

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:05

    lept, 12,8 x 10,3 cm, sign. PD Konůpek, Exlibris Dr. Frant. Páta, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Aleš Brázdil

    Taška

    No.: 239099

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:13

    akryl a olej na plátně, 2017, 170 x 101,5 cm, vzadu

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Pohled na Karlův most

    No.: 229755

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:05

    lept, pastel, 30 x 39 cm, sign. DU B. Voříšek 1964, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Lenka Vilhelmová

    Ve svěráku

    No.: 220291

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:04

    lept, 13,5 x 20,1 cm, sign. PD Vilhelmová L., autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy u potoka

    No.: 212669

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:03

    akvatinta, 32,5 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Mstivá kantiléna

    No.: 209458

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:00

    lept, 1948, 4,5 x 3,5 cm, sign. DU František Tichý, tiráž Mstivé kantilény, vydal Zodiak XXV, 1948, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Man…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostel

    No.: 223363

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:54

    dřevoryt, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Jos. Řeřicha, rám, v souboru č. 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Koula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jar. Novák

    Na trati

    No.: 241055

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:48

    litografie, 1947, 21,4 x 29,7 cm, sign. PD Jar Nov 47, 89/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Podzimní krajina

    No.: 241082

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:47

    olej, sololit, 35 x 69,5 cm, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    No.: 241083

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 241085

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Naděje

    No.: 215740

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:37

    lept, suchá jehla, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 51/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    No.: 191331

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:28

    lithography, 1976, 28 x 40 cm, sign. RD J. Chudomel 76, 43/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    No.: 207242

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    No.: 226145

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    No.: 241066

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    No.: 241067

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    No.: 241068

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    No.: 241070

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    No.: 237996

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:57

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    No.: 236353

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:56

    oil on canvas, 46 x 61 cm, signed lower/right J. W. Mezerová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Beneš and H. Jakesch, member of ´Salon of Freelances´ in Paris

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Hrob Orfeův

    No.: 229906

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:53

    litografie, 1958, 16 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský 58, rám, uvedeno v soupisu Páleníček/Švabinská pod č. 786, v piniovém háji u Orfeova hrobu s urnou tvaru amfory sedí milenecká dvojice, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel a…

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • F. Procházka

    Tetřev

    No.: 236590

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Karel Oberthor

    Bažant

    No.: 224759

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    No.: 241072

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of R. Vejrych, prof. W. Nowak and prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Ecole des Beaux-Arts v Paris, member …

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids