Karlův most
litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 195852
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:14
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids