Scéna z ateliéru
litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře
ID: 267992
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:01
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)