Scéna z ateliéru
litografie, 26 x 22 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, drobné skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267992
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:01
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids