V Mexiku
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 267995
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:04
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu