V Mexiku
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni Cham, volný list, z časopisu Le Charivari
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267995
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:04
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids