Cheb

litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160

ID: 223795

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:18

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)