Cheb

litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160

ID: 223795

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:16

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)