Gisele Reisser

Zákoutí s lampou

litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

ID: 223812

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:24

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)