Gisele Reisser

Zákoutí s lampou

litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 223812

Auction price: 150 CZK (6 €)

Planned termination: 17. 11. 2020 14:33

Current price: 150 CZK (6 €)

Estimate: k CZK