Jana Reinerová (1946)

Zahrada u J. Muchy

litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 223835

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:19

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)