Vesnice

akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 226966

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:10

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)