Vesnice

akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 226966

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 15:34

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu