Jedlička

Pohled na Trosky

olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám

ID: 226967

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:11

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)