Jedlička

Pohled na Trosky

olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám

ID: 226967

Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 15:35

Aktuální cena: 400 CZK (15 €)