Karel Müller (1899-1977)

V uličce

litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 228655

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:29

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)