Karel Müller (1899-1977)

V uličce

litografie, 23 x 14,2 cm, sign. DU Karel Müller, pasparta, zažloutlý papír

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 228655

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:14

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)