Chalupa u rybníčka

olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky

ID: 234932

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:30

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)