Chalupa u rybníčka

olej, plátno, 26 x 33,5 cm, značeno PD A. Kalvoda, rám, na rámu drobné děrky

ID: 234932

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2020 19:57

Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu