J. Škvára

Předjaří

olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám

ID: 234977

Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 26. 09. 2019 16:50

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)