J. Škvára

Předjaří

olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám

ID: 234977

Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:08

Aktuální cena: 650 CZK (24 €)