Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Pasačka krav

litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky

ID: 229870

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:23

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)