Otakar Vaňáč (1878-1955)

Památný strom

litografie, 30,5 x 41,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240121

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:36

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu