Otakar Vaňáč (1878-1955)

Milenci při měsíčku

litografie, 16,3 x 2,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240127

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:40

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu