Otakar Vaňáč (1878-1955)

Nízké Karpaty

litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240135

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:46

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu