Otakar Vaňáč (1878-1955)

Pod Bukovinkou

litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240141

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:52

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu