Otakar Vaňáč (1878-1955)

Vesnické stavení

litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč

žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

ID: 240143

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:54

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu