Lumír Čmerda (1930)

Ch Chotkova silnice

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 199241

Auction price: 200 CZK (8 €)

Planned termination: 10. 02. 2020 14:49

Current price: 200 CZK (8 €)