Lumír Čmerda (1930)

sochař, keramik, grafik

Ch Chotkova silnice

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír

ID: 199241

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:09

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)