Lumír Čmerda (1930)

Ch Chotkova silnice

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 199241

Auction price: 150 CZK (6 €)

AUCTION IS TERMINATED: 12. 03. 2020 14:09

Current price: 150 CZK (6 €)

Last auctioneer: ID6**5 History of bids