Růže

olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 228680

Auction price: 500 CZK (20 €)

Planned termination: 12. 02. 2020 14:42

Current price: 500 CZK (20 €)