Růže

olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 228680

Auction price: 400 CZK (16 €)

Planned termination: 22. 09. 2020 15:02

Current price: 400 CZK (16 €)