Ležící akt
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky
Aantiqari.at Radhošťská
studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
ID: 278390
Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:14
Current price: 1.100 CZK (46 €)