Eva Vlasáková
Labyrint srdce I.
No.: 914Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:56
Current price: 800 CZK (34 €)
Eva Vlasáková
Soul of Angels
No.: 915Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:57
lept, 60 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 14/35, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 916Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:58
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jan Volf
Zvířátko
No.: 917Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
No.: 918Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 919Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:01
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Magdaléna Vovsová
Ona (červená)
No.: 920Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Magdaléna Vovsová
Ona (černá)
No.: 921Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
No.: 922Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
No.: 923Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
No.: 924Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Zdeněk Zálešák
Odkaz
No.: 925Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:07
Current price: 4.000 CZK (167 €)
L. Zamrazil
Zrození perly
No.: 926Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
No.: 927Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
No.: 928Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:10
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
No.: 929Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
No.: 930Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Václav Zykmund
(1914-1984)
No.: 931Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:13
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
No.: 932Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
K. H. Bitstein
No.: 266208Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:00
Current price: 800 CZK (34 €)
Diviš
Kytice ve džbáně
No.: 282044Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
No.: 267600Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:02
watercolor, pencil, paper, 24 x 16,5 cm, sign. lower/left F. Duša, rám, small stains on a paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, Th…
František Elhenický
(1890-1965)
Zátiší s ovocem
No.: 250706Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:03
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
V. Fanta
Břízy u potoka
No.: 260110Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Fojtů
(1939)
Pohled na statek v Provence
No.: 269983Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž II
No.: 221405Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:06
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž
No.: 221404Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:07
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Krapulax
No.: 221403Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:08
collage, paper , 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, monogr. lower/right VF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Autoportrét v koláži
No.: 210704Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:09
koláž, papír, 59,2 x 42 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Dívky s šelmami
No.: 210703Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:10
koláž, papír, 29,8 x 45,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)