• Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice a kuřátka

    No.: 621

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:03

    suchá jehla, 2006, 29,7 x 39,8 cm, sign. PD Makoveeva I. 2006, č. 24/100, značeno v desce 2006 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, Irena Makoveeva, ruská umělkyně se specializací na grafiku, se narodila v roce 1954 v severním ruském městě Archangelsku. Po absolvování studia výtvarn…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Kohouti

    No.: 622

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:04

    suchá jehla, 2004, 29,2 x 39,4 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 10/100, značeno v desce M 2004 И, lehce zažloutlý a mírně ohmataný papír, na jednom místě odřený, mimo tisk mírně ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Husy

    No.: 623

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:05

    suchá jehla, 2004, 29,3 x 39,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2004, č. 16/100, značeno v desce M 2004 И, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Amálie Mánesová - připsáno

    Zámeček

    No.: 624

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:06

    tužka, akvarel, papír, 11 x 13 cm, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté v Paříži

    No.: 625

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:07

    barevná litografie, 26 x 36,5 cm, sign. PD Mašek, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • V. Měchura

    Luční kvítí ve váze

    No.: 626

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:08

    olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Ze starých řeckých bájí

    No.: 627

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:09

    dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    General Herzog Albrecht von Valdstein

    No.: 628

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:10

    dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Micl

    (1969)

    Polozvíře na pláži

    No.: 629

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:11

    litografie , 2018, 25,5 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, rám, č. 3/8, práce brněnského rodáka Michala Novotného, tvořícího pod pseudonymem Micl, na zadní straně razítko Galerie Milada, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdinand Michl

    (1877-1951)

    Františkovy Lázně

    No.: 630

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:12

    lept, akvatinta, 28 x 19,5 cm, rám, signatura PD není původní, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 631

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:13

    3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutky

    No.: 632

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:14

    suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Mika

    (1946)

    Loutkové představení

    No.: 633

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:15

    5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce I

    No.: 634

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:16

    litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IX

    No.: 635

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:17

    litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IV

    No.: 636

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:18

    litografie, 33,5 x 25,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Kompozice

    No.: 637

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:19

    litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Rétrospective Miró

    No.: 638

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:20

    litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Mauglí prchá před slony

    No.: 639

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:21

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Fotbal

    No.: 640

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:22

    plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Vlak

    No.: 641

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:23

    plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Mládek

    (1942)

    Tenis

    No.: 642

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:24

    signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Norval Morrisseau

    (1932-2007)

    Treat Mother

    No.: 643

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:25

    serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mose

    Surrealistický motiv

    No.: 644

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:26

    serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Mühlbauer

    (1949)

    Letní světlo II

    No.: 645

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:27

    akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Fritz Müller

    Mořský břeh

    No.: 646

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:28

    akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Fritz Müller

    Kovárna

    No.: 647

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:29

    akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tělocvik

    No.: 648

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:30

    tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Zděšení

    No.: 649

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:31

    litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.900 CZK (121 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Květina

    No.: 650

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:32

    olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Provenance: Anti…

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.