• Václav Johanus

    (1947)

    Medvědí hry

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:57

    serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Kadlecová

    (1955)

    Jaro II

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:58

    akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Architektury III - Viadukty

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:59

    lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:00

    12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Kejklíř

    (1951 )

    České Budějovice

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:01

    litografie, 32 x 24,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty na SPŠG v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kirchhoff

    Postavy I.

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02

    lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kirchhoff

    Postavy II.

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03

    lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Kirnig?

    Horský kostel

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:04

    olej, plátno, 59 x 79,5 cm, značeno PD AK, rám, restaurováno, rentoilováno

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klát

    (1962)

    Ptačí motivy

    Položka č.: 563

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:05

    olej, plátno, 145 x 24 cm, sign. PD J. Klát, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze, stipendijní pobyt u prof. P. Alechinského a A. Seguí na École Nationale des Beaux-Arts v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ruth Kohler

    (1929)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:06

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Kohler, č. 57/100

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kolář

    (1935-2000)

    Josef Sudek

    Položka č.: 565

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:07

    patinovaný cínový reliéf, d. 18 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Skupina

    Položka č.: 566

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:08

    propiska, papír, 20,5 x 29 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Křížová cesta, XI

    Položka č.: 568

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:10

    suchá jehla, 19,8 x 15,5 cm, sign. PD V Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Křížová cesta, VIII

    Položka č.: 569

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:11

    suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. PD V Komárek, rám, mírně zažloutlý papír při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Schody

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:12

    suchá jehla, 1992, 26 x 17 cm, sign. DU V Komárek 1992, rám, papír mimo tisk mírně nažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    Položka č.: 571

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:13

    dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Váza na stole

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:14

    suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Stydlivý akt

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:15

    suchá jehla, 1979, 45,8 x 32,8 cm, sign. PD VKomárek 79, č.13/50, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 574

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:16

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eliška Konopiská

    (1948)

    Ze sna

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:17

    akvatinta, lept, 1982, 24,5 x 26,5 cm, sign. PD Eliška Konopišská 1982, pasparta, č. 8/30, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleksander Konstantinov

    (1953-2019)

    Forms

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:18

    sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Brána

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:19

    linoryt, 1999, 69,5 x 97 cm, sign. DU V. Kotasová 99, č. 4/30, při okrajích ohmataný papír, rožky ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Noční let

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:20

    linoryt, 1998, 65,5 x 85 cm, sign. PD V. Kotasová 98, č. 2/30, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté okraje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kentaur

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:22

    litografie, 1941, 28 x 25 cm, sign. PD Emil Kotrba 1941, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Evangelista Krahulík

    (1908-?)

    Krajina u vody

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:23

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, rám, malba zejména v horní části zašpiněná; rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Spící

    Položka č.: 582

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:24

    akryl, kombinovaná technika, malířská lepenka, 40 x 40 cm, sign. na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krejsa

    (1896-1941)

    Husův domek

    Položka č.: 583

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:25

    dřevoryt, 22 x 26,5 cm, značeno v tisku JK, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kompozice

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:26

    tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Kroča, rám, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Praha, Hradčany

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:28

    litografie, 32,5 x 51.5 cm, rám, značeno v desce LD VKubašta, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, nepatrné skvrnky nahoře mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch,…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubíček

    (1930)

    Domeček

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:29

    litografie, 1984, 37,2 x 37,1 cm, sign. DU Jiří Kubíček, č. 55/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook