Jiří Načeradský
Tělocvik
No.: 648Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Načeradský
Zděšení
No.: 649Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Jiří Načeradský
Ke světlu
No.: 31Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2005, 42 x 59,5 cm, sign. DU Načeradský, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2005 představuje koloristicky vydařenou expresivní malbu s hutnými nánosy …
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Jiří Načeradský
V pohybu
No.: 30Auction price: 5.000 CZK (209 €)
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Načeradský
Waiting for beer
No.: 281956Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:23
oil, canvas, 2010, 97 x 130 cm, sign. upper/left Načeradský 2010, Assessed by the curator and administrator of the author's estate Petr Mach, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Estimate: 120 000 - 150 000 CZK