Váza s kruhy

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:58

    hlína, v. 61,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Strom v krajině

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 679

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01

    olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Mladé šlechtičny

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:02

    akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Pohled na Vysoké Tatry

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:03

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Kameny

    Položka č.: 682

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:04

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Žena v kavárně

    Položka č.: 282053

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:26

    tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)