-
Různí autoři
Česká původní grafika III.
No.: 756Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:18
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 755Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:17
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 754Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:16
různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 753Auction price: 850 CZK (36 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:15
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: …
Current price: 850 CZK (36 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 752Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:14
10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ost…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Kalendář Hollar 2007
No.: 1197Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:41
5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Různí autoři
Ústřety č. 2
No.: 890Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:34
sešit, bulletin, příloha stud. časopisu Situace, vyd. SSM FF UK, květen 1989, náklad 150ks, red. Marek Vajchr ad., obs. mj. rozhovor s Karlem Šiktancem, 27s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Různí autoři
Kavárna A.F.F.A.
No.: 889Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:33
4x sešit, neoficiální periodikum studentů AMU, kteří poté sehráli významnou roli v listopadu 1989, konvolut 4 čísel a 1 přílohy, roč. I. č. 1 - leden 1987, šéfredaktor: Martin Mejstřík, neprodejné, náklad 800ks, bez titulního listu, + příloha Noční bar č.1/1987, roč. I. č. 5 - 30.5.1988, roč. II. č.…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Různí autoři
Květy, Signál a Svět v obrazech (Zvlášní vydání, srpen 1968)
No.: 882Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:26
časopisy, obs. vynikající reportážní fotografie v mimořádných vydáních týdeníků Květy (2x zvlášní vydání), Signál (3x - 23.8. + 3. legální v ilegalitě nedat. + č. 6 ze 7. září 1968) a Svět v obrazech (21. a 24. srpna), zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Různí autoři
První člověk na Měsíci! (konvolut)
No.: 871Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:15
noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
-
Různí autoři
Soubor grafický listů věnovaných J. Wolkrovi
No.: 444Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, M. Boroš, J. Bouda, A. Grmelová, M. Houra, M. Kavan, V. Komárek, A. Odehnal, J. Pileček, I. Stanislavová. Vše signováno. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Porstějove v roce 2000, v počtu 180 výtisků. Tento má číslo 33.
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Chrudim - Deset grafických listů
No.: 443Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2002, sign. vše, rozměr souboru 31 x 22,5 cm. Deset grafických listů, různých grafických technik. Autoři Jiří Bouda, Jana Čapková, Jaroslav Dajč, Pavel Hlavatý, Jan Kavan, Herbert Kisza, Vladimír Komárek, Lubomír Netušil, Václav Pokorný, Olga Vychodilová. Pro účastníky sjezdu vydal kabi…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Imaginativní malířství 1930-50
No.: 256Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, zakázaný katalog k zakázané výstavě, koncepce a texty Věra Linhartová a František Šmejkal, ob. a úprava J. Istler, obs. reprod. děl: Šíma, Štyrský, Toyen, Muzika, Janoušek, Wachsmann, Sychra, Makovský, Tikal, Sklenář, Istler, Medek, Lacina, Teige a E. Medková, vyd. Alšova jihočeská galerie,…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
I. Wernisch, P. Rudolf, J. Hůla a V. Vokolek: Sonety
No.: 470Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, soubor experimentálních sonetů čtyř autorů, vyd. nákladem vlastním?, 1990, podp. s věn. V. Vokolek na záložce, volné listy v pův. ob., nestr., ušpiněná ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Různí autoři
Recesse, s dvěma s, po desíti letech
No.: 205Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
brož, Fechtner, Praha 1946, 81 s., brož, obálka pokrčená, zašlá, titulní list potrhaný, zachovalý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Konvolut 4 tisků Pražské imaginace a Společnosti B. Hrabala
No.: 88Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, obs. 1) Ladislav Klíma: Dios, Praha, 1990, sv. 130, volné archy v ob., 70s.; 2) Ladislav Klíma: Sus triumfans, Praha, 1991, sv. 154, sešit, 30s.; 3) Ivo Pondělíček: Od Flauberta k bovarismu, Praha, 1991, sv. 166, ex. 66/250, sešit v pův. ob., 27s.; 4) T.R. Field: Morodochium, vyd. Společno…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Ex libris Marionet III
No.: 447Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, soubor 16 knižních značek - C. Bouda (2x), O. Lasák, M. Klemenčič, J. Beneš (2x), S. Havrlík, J. Baruch (2x), M. Macháň (2x), S. Marks, O. Barthodl, R. Desarthis, G. Blattner, Z. Kratochvíl. Vydal v roce 1935 jako soukromý tisk prof. Dr. J. Veselý. Rozměr A5, na obálce místy drobné skvr…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
1. výstava v D 37
No.: 253Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, dvojlist s titulní stranou a dvěma stranami se seznamem vyst. prací: F. Gross, M. Hák, Fr. Hudeček, B. Lacina, L. Zívr a V. Zykmund, celkem 36 děl, zažloutlý papír, trhlinky při okrajích, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
L art moderne tchécoslovaque du ler au 27 Juin 1937
No.: 252Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, francouzský katalog k významné výstavě československého výtvarného umění v Paříži roku 1937, vyd. Galerie Jean Charpentier, Paris, 1937, koncepce výstavy Václav Nebeský, úv. text J. Pečírka, reprodukce děl: Kubišta, Špála, Procházka, Filla, Gutfreund, Kremlička, Zrzavý, Nowak, V. Beneš, Tic…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Neviditelný domov: verše exulantů : 1948 - 1953
No.: 418Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sestavil Dr. Peter Demetz, ob. Miroslav Šašek, obs. verše 15 básníků mmj. I. Blatný, I. Jelínek, Fr. Kovárna, Z. Lederer, F. Listopad, J. Měšťan, M. Součková, J. Tumlíř, 3. sv. edice Knihy exilu, vydalo nakladatelství Medy Mládkové (za svobodna Sokolové) Editions Sokolova, Paříž 1954, …
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Pražské povstání 1945
No.: 402Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, strojopis, obs. statě autorů: O. Machotka, J. Kotrlý, O. Pejša, V. Krajina a Fr. Schwarzenberg, předmluvu O. Machotky a stručné životopisy autorů, bez údajů, velmi dobře čitelný opis, koženková vazba, 141s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Pocta Karlu Tutschovi
No.: 452Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
soubor 11 litografií, 30 x 21 cm, sign. vše, č. 61/80, Vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Mladé proudy
No.: 450Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vše sign., Soubor pěti původních grafik českých umělců. Autoři V. V. Novák, Lev Šimák, Želibský, Salcman, Hoffstädtes
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Výstava francouzského umění XIX. a XX. století
No.: 249Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
katalog, vzácný katalog výstavy v Obecním domě v úpravě Jaroslava Bendy, obs. reprodukce děl: Picasso, Braque, Derain, Rousseau, Modigliani aj., přiložena brožura se stručnější verzí katalogu (soupis bez reprodukcí), vyd. S.V.U. Mánes, Praha, 1923, pův. brož, zažloutlé listy, lehce opotřebený hřbet,…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Česká kresba 1-4
No.: 549Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
4 soubory reprodukcí v původních přebalech, 1936, 1938, 1939, 46 x 33 cm, Soubor kreseb ze sbírky Moderní galerie v Praze s texty Vojtěcha Volavky, volné listy v polokartonovém přebalu, v každém díle je po 15 reprodukcích kreseb významných českých umělců, např. (J. Mánes, M. Aleš, J. Mařák, J. Preis…
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Kytice
No.: 542Auction price: 16.000 CZK (667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 48 x 35 cm, z prací členů sdružení českých umělců a grafiků HOLLAR, autoři: Cyril Bouda: kamenorytina na titulním listě, Václav Fiala: mědirtina, Milada Kazdová: měkký kryt, František Kobliha: měkký kryt, Josef Kočí: suchá jehla, Jan Konůpek: mědirytina, Emil Kotrba: lept, Antonín Majer…
Current price: 16.000 CZK (667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Hory a řeky v Československu
No.: 535Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekomp…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Ztichlá klika 1
No.: 534Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Nova et Vetera svazek 40.
No.: 489Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 10 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Marta Florianová, 1920, pův. brož, jen lehce opotřebené okraje, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Nova et Vetera svazek 28.
No.: 488Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obs. 9 obrazových příloh (dřevoryty, reprodukce), řadu pův. i přel. textů a soupis zajímavých dobových bibliofilských tisků, vyd. Otto Al. Tichý, 1918, pův. brož, v krásném stavu!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED