Ludmila Jiřincová
In Memoriam
Položka č.: 240810Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00
litografie, 9 x 5,8 cm, sign. DU L Jiřincová , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Ludmila Jiřincová
Dva poháry
Položka č.: 258104Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:30
lept, 5,6 x 3,8 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ludmila Jiřincová
Položka č.: 258102Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12
litografie, 11,8 x 10,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu