Ivan Komárek
Skupina
Položka č.: 346Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Ivan Komárek
Ženské akty
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
tuš, akvarel, koláž, papír, 1996, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Ivan Komárek
Výhled na Pražský hrad
Položka č.: 344Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Vlastimil Zábranský
Žena, Muž
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Vlastimil Zábranský
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Soutisk
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 1981, 27 x 28 cm, signováno, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jan Kotík
(1916-2002)
Zábava
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 16 x 20 cm, sign. PD Kotík, č. 1, papír mírně ohmataný, místy lehce zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Dívka na trhu
Položka č.: 199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, akvantita, 40,5 x 30 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Jan Čáka
(1929-2018)
Restaurace U Smrtů pod Zvíkovem
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1959, 32 x 25,5 cm, sign. PD Jan Čáka 1959, rám, Antikvariát Dlážděná
Dívka v kroji
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
Múza
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
Jaro
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Eugen Popov
Vyšehrad
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
akvarel, 2013, 19,5 x 27 cm, sign. LD Popov E., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Vlastimil Zábranský
Postavy
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Vlastimil Zábranský
Těžká myšlenka, Svatební košile
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Vlastimil Zábranský
Zalévat?
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
lept, kombinovaná technika, 14, 5 x 8, 5 cm, sign. PD Istler, č. 14/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu