• Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sáně

    No.: 280683

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:54

    dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Selka

    No.: 280668

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:42

    litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradlena

    No.: 280667

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 15:40

    litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ilustrace k Babičce

    No.: 282061

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:03

    lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276786

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276785

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276784

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276782

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276781

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:24

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276780

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276779

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276777

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    No.: 276775

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    No.: 276774

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:14

    litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    No.: 276772

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželé

    No.: 276769

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:10

    litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na útesu

    No.: 276768

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:08

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276766

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:06

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276764

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:04

    litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276763

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:02

    litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276761

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276760

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:58

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    No.: 276759

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:56

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na loďce

    No.: 276757

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:54

    litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    No.: 276753

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:52

    litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276752

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:50

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276751

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:48

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276750

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:46

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    No.: 276748

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Housata

    No.: 276746

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.