-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sáně
No.: 280683Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:54
dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Selka
No.: 280668Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:42
litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
No.: 280667Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 15:40
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Ho…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Dillinger
(1899-1954)
Ilustrace k Babičce
No.: 282061Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:03
lept, 12,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, rám, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276786Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276785Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276784Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276782Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276781Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276780Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276779Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
No.: 276777Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276775Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
No.: 276774Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
No.: 276772Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
No.: 276769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
No.: 276768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276766Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276764Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276763Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276761Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276760Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED